Piech strzelił zwycięskiego gola w Superpucharze Cypru!

Arkadiusz Piech w znaczący sposób przyczynił się do pokonania APOEL'u Nikozja w Superpucharze Cypru. Reprezentujący barwy Apollonu Limassol piłkarz wpisał się na listę strzelców w 80. minucie przy stanie 1:1. Dzięki jego akcji koledzy z drużyny i kibice mogli cieszyć się ze zdobycia drugiego w historii Superpucharu.

Dla byłego reprezentanta Polski to drugi sezon spędzony na wyspie Afrodyty. W zeszłym sezonie Piech grał w barwach miejscowego rywala Apollonu - AEL'u Limassol, do którego został wypożyczony z Legii Warszawa. Polski zawodnik wystąpił w piętnastu meczach, w których zdobył 9 goli.

Po powrocie do Warszawy nie potrafił przekonać do siebie Henninga Berga, Piech wystąpił ledwie w sześciu meczach i przebywał w sumie na boisku przez 388 minut.  W następnym sezonie przeniósł się do Apollonu, dla którego już strzela istotne gole.

APOEL Nikozja - Apollon Limassol 1:2 (0:1)

Bramki: Efrem 90' - Miglica 40', Piech 80'