Śpiący Xhaka ofiarą żartu piłkarzy Arsenalu

Piłka nożna
Śpiący Xhaka ofiarą żartu piłkarzy Arsenalu
fot. PAP/EPA

Podczas autokarowej podróży piłkarzy Arsenalu krótką drzemkę uciął sobie nowy zawodnik Kanonierów Granit Xhaka. Jego problem polegał na tym, że gdy on sobie smacznie spał jego kolegów rozpierała energia. Postanowili więc zażartować sobie ze śpiącego Szwajcara, a całość nagrał telefonem komórkowym jeden z piłkarzy.

Nie jesteśmy do końca pewni co pod nos podkładali zawodnikowi jego koledzy, jednak przedmiot wyglądem przypomina... błyszczyk do ust. Jedno jest pewnie, cokolwiek to było, wywołało niemały ubaw wśród zawodników siedzących obok Xhaki.

 

Wcześniej Xhaka, który dołączył do drużyny Arsenalu 1 lipca 2016 roku z Borussii Mönchengladbach za 45 milionów euro, musiał przejść chrzest w nowym zespole. Szwajcar miał za zadanie zaprezentować nowym kolegom swoje umiejętności muzyczne i zaśpiewać utwór w ojczystym języku. Jego rodzina pochodzi z Kosowa, dlatego piłkarz zdecydował się na piosenkę po albańsku. Nie było to co prawda wykonanie na miarę  "Przez twe oczy zielone" Kamila Grosickiego, ale liczy się odwaga i integracja z drużyną. Nagranie na instagramie zamieścił bramkarz Arsenalu, Emiliano Martinez.

 

 

Welcome to @Arsenal, @granitxhaka 😂😂😂 - - - Bienvenido a @arsenal @granitxhaka 😂😂😂

A video posted by Emiliano Martinez (@emi_martinez26) on Jul 27, 2016 at 9:26am PDT


AP, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze