NRG eSports już bez Santorina

E-sport
NRG eSports już bez Santorina
flickr.com/lolesports

Lucas “Santorin” Larsen za pośrednictwem swojego konta w serwisie Twitter poinformował, że jego przygoda z organizacją NRG eSports dobiegła końca. Nie zamierza on jednak rezygnować z dalszej gry - chce kontynuować swoją przygodę z League of Legends i obecnie czeka na propozycje oraz rozważa, gdzie będzie występował w 2017 roku.

Niestety, nie wiemy obecnie czy Duńczyk zamierza grac w Europie czy też Ameryce. W krótkiej wypowiedzi dla serwisu ESPN, Santorin powiedział, że jego głównym celem jest kontynuowanie gry w Ameryce, jednak rozważa również propozycje napływające z Europy.

 

 


Największe sukcesy Santorin odnosił w barwach Team SoloMid, z którym udało mu się awansować na Mistrzostwa Świata 2015, gdzie jednak drużyna szybko zakończyła przygodę na ostatnim miejscu w grupie z bilansem 1-5. Później Santorin przez moment występował w Team Huma, zaliczył przygodę w Ember i ostatecznie w ostatnim sezonie wylądował w NRG eSports. Tam jednak - mimo całkiem niezłej gry Duńczyka - nie udało się utrzymać miejsca w LCS i po przegranym 0-3 meczu z Echo Fox drużyna spadła do NA Challenger Series.

Mateusz Gadzina

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze