Nowy gwiazdor Legii: To nie był debiut marzeń

Piłka nożna

Był to bardzo zły mecz w naszym wykonaniu. W pierwszej połowie mieliśmy wszystko pod kontrolą, jednak po przerwie nie daliśmy chyba z siebie wszystkiego. Druga połowa byłą dla nas totalnym rozczarowaniem - powiedział w rozmowie z Polsatsport.pl piłkarz Legii Warszawa Vadis Odjidja-Ofoe.

Sebastian Staszewski: Jak zapamiętasz ten mecz? To było Twoje pierwsze spotkanie w barwach Legii Warszawa i chyba nie był to najlepszy mecz.

Vadis Odjidja-Ofoe: Oczywiście, że nie. Był to bardzo zły mecz w naszym wykonaniu. W pierwszej połowie mieliśmy wszystko pod kontrolą, jednak po przerwie nie daliśmy chyba z siebie wszystkiego. Druga połowa byłą dla nas totalnym rozczarowaniem. Przepraszamy za to naszym kibiców, którzy przyjechali tutaj, żeby nam kibicować.

Po przerwie Legia Warszawa przegrała walkę o środek pola.

Tak to prawda. Często Górnik grał czwórką w środku pola i miał nad nami sporą przewagę. W naszej drużynie momentami było tylko dwóch zawodników. Musimy przeanalizować naszą grę i zobaczyć co możemy zrobić lepiej w następnych spotkaniach. W pierwszej połowie myślę, że zdominowaliśmy środek pola i graliśmy kombinacyjnie.

Cała rozmowa w załączonym materiale wideo.

Sebastian Staszewski, MM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze