1 liga: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wigry Suwałki. Transmisja w Polsacie Sport

Piłka nożna

Podbeskidzie Bielsko-Biała i Wigry Suwałki to jedyne drużyny na zapleczu Ekstraklasy, które mają na swoim koncie komplet zwycięstw po dwóch pierwszych kolejkach. Teraz obie ekipy zmierzą się ze sobą, a ewentualny zwycięzca będzie samodzielnie prowadził w tabeli. Transmisja meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała – Wigry Suwałki w Polsacie Sport!

Jak na razie w lidze przewodzą "Górale", którzy dwukrotnie wygrywali 2:0, z Olimpią Grudziądz oraz Bytovią. Podopieczni Dariusza Dźwigały od początku pokazują, że spadek do 1 ligi był jedynie wypadkiem przy pracy. W dwóch meczach dwukrotnie na listę strzelców wpisywał się Robert Demjan, który odzyskuje dawną formę.

 

Wigry nie są jednak na straconej pozycji. Od kiedy drużynę przejął Dominik Nowak drużyna rozegrała 14 meczów i przegrała zaledwie jedno spotkanie! To ogromny progres w porównaniu z pierwszą, fatalną połową poprzedniego sezonu. Teraz w Suwałkach nikt nie liczy na utrzymanie, teraz Wigry chcą powalczyć o coś więcej.

 

Transmisja meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała – Wigry Suwałki od godziny 20.15 w Polsacie Sport. Komentują: Tomasz Włodarczyk i Andrzej Iwan.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze