FEN 13: Przepychanka na ważeniu! Gorące starcie Krefta i Ziółkowskiego (WIDEO)

Sporty walki

W sobotę odbędzie się gala FEN 13: Summer Edition, a już dzień wcześniej doszło do poważnego spięcia. Jacek Kreft i Marian Ziółkowski starli się na ważeniu! Warto przypomnieć, że będzie to ich trzecia walka. Jak na razie obaj wygrali po jednej.

Jacek Kreft (6-3, 5 SUB) i Marian Ziółkowski (14-4-1-1NC, 3 KO, 9 SUB) sporo razem przeszli podczas sportowych zawodów. Obaj zawodnicy zmierzą się ze sobą już po raz trzeci, a do tej pory wygrali po jednej walce - za każdym razem kończyło się poddaniem w drugiej rundzie. Na oficjalnym ważeniu przed galą FEN 13: Summer Edition mogliśmy spodziewać się ciekawej wymiany spojrzeń.

I nie zawiedliśmy się, bo Kreft od razu po zejściu z wagi ruszył w kierunku Ziółkowskiego. Obaj zawodnicy nie odpuszczali, a przecież wokół nich nie było nikogo, kto mógłby ich rozdzielić! Ostatecznie do bójki nie doszło, choć na koniec Kreft odepchnął przeciwnika.

Co powiedzieli sami zawodnicy?

 

Jacek Kreft:

Ważenie jak ważenie. Zgromadziło się sporo ludzi, więc warto zrobić emocje, by oni później przyszli na galę. Jeśli chodzi o zawodników, to między nami są już jakieś emocje i to pokazaliśmy. Każdy z nas podchodzi do tego zawodowego, na pewno nie wdalibyśmy się w bójkę!

Marian Ziółkowski:

To byłoby głupie, gdybym przyznał się, że jest to wyreżyserowane, skoro w ostatniej walce z Romanem Szymańskim mówiłem, że to dla mnie było średnie zachowanie... Nic nie było wyreżyserowane. Jacek narzucił tempo, ja nie odpuszczałem, więc tak się potoczyło.

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie