IEM Oakland: G2 Esports dołącza do stawki

E-sport
IEM Oakland: G2 Esports dołącza do stawki
@facebook.com/G2esports

Zawodnicy G2 Esports dołączyli do grona uczestników kolejnego przystanku Intel Extreme Masters. Organizatorzy IEM Oakland sukcesywnie ujawniają nazwy kolejnych zespołów, które już między 19 a 20 listopada wezmą udział w tych niezwykle prestiżowych rozgrywkach.

Zaproszenie na IEM Oakland dla ekipy ScreaMa, nie jest zaskoczeniem – zawodnicy G2 Esports, w tym sezonie wielokrotnie pokazywali, że potrafią wygrywać z najlepszymi. Mimo słabszego występu na ESL One Cologne, gdzie G2 pożegnało się z turniejem już w fazie grupowej, wspomniana formacja prezentuje się całkiem przyzwoicie.

 

W Stanach Zjednoczonych, zaprezentuje się łącznie dwanaście zespołów. Do tej pory, organizatorzy ujawnili sześć formacji, które w Oakland powalczą o mistrzowski tytuł. Wśród nich znajdują się gracze SK Gaming oraz nasi rodacy z Virtus.pro.

 

IEM Oakland – uczestnicy:

  • SK Gaming
  • Team Liquid
  • Virtus.pro
  • Astralis
  • Ninjas in Pyjamas
  • G2 Esports

 

Drugi przystanek 11. sezonu Intel Extreme Masters odbędzie się 19-20 listopada w Oakland, w stanie Kalifornia. Fani sportów elektronicznych, będą mogli kibicować drużynom League of Legends oraz Counter-Strike: Global Offensive, które powalczą o mistrzowski tytuł i wyjazd na finały IEM Katowice.

 

Marcin Kilar

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze