Jóźwiak przed FEN 13: Zainteresowanie jest ogromne! Będzie się działo!

Sporty walki

Paweł Jóźwiak już nie może doczekać się gali FEN 13: Summer Edition. Jak przyznał prezes organizacji zainteresowanie wydarzeniem jest ogromne. - Nasza marka rośnie i to widać. Na początku ta gala miała być mniejsza z nastawieniem na miejscowych zawodników, lecz fightcard trochę się rozrósł - powiedział.

Maciej Turski: Do gali coraz bliżej. Panie Prezesie, jak nastawienie?

Paweł Jóźwiak: Nerwy są jak zawsze, ale mamy wszystko pod kontrolą. Jesteśmy przygotowani, ale napięcie wzrasta. Lubię tę adrenalinę, jestem w swoim żywiole i już nie mogę doczekać się gali!

Będą jakieś zmiany w kolejności walk?

Kosmetyczne roszady zrobimy - taką już mamy tradycję. W ostatniej chwili często zmieniamy w zależności od formy zawodników i innych okoliczności. Podjęliśmy już decyzję o tym, że co-main eventem gali FEN 13 Summer Edition będzie starcie Mariana Ziółkowskiego z Jackiem Kreftem.

Jeśli chodzi o zainteresowanie tą galą, to jak można je porównać z poprzednimi wakacyjnymi eventami?

Miała to być mniejsza i spokojniejsza gala z nastawieniem na miejscowych zawodników, lecz fightcard trochę się rozrósł. Doszło do ciekawych konfrontacji, takich jak Hallmann z Łebkowskim czy Kreft z Ziółkowskim. Zainteresowanie jest spore, dotychczas największe, jeśli chodzi o wakacyjne eventy. Nasza marka rośnie, rozwijamy się i to widać po frekwencji, sprzedaży biletów oraz szumie medialnym wokół naszej organizacji.

Jeśli Pan Prezes mógłby wybrać jedną walką, na którą czeka najbardziej, to która by to była?

Chyba jak wszyscy fani sportów walki w Polsce czekam na starcie Hallmanna z Łebkowskim. To mega starcie, trudno wskazać faworyta. Mam nadzieję, że dadzą dobrą walkę i wygra lepszy.

Cała rozmowa w załączonym materiale wideo.

Maciej Turski, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze