FEN 13: Transmisja w Polsacie Sport i Polsacie Sport Fight!

Sporty walki

Gala FEN 13 odbędzie się już w sobotę 13 sierpnia w gdyńskiej Arenie, a w karcie walk znajduje się aż trzynaście pojedynków. W walce wieczoru w kategorii piórkowej zmierzą się Piotr Hallmann (16-5, 7 KO, 7 SUB) oraz Kamil Łebkowski (14-4, 8 KO, 2 SUB). Transmisja wydarzenia w sobotę od godziny 19:00 w Polsacie Sport Fight i od godziny 20:00 w Polsacie Sport!

Gala Fight Exclusive Night 13 będzie już trzecim wydarzeniem organizowanym z cyklu Summer Edition. Magia liczby trzynaście, której przypisane są nieszczęśliwe działania, tym razem niektórym zawodnikom przyniesie również radość. W karcie walk trzynaście pojedynków - w tym siedem na zasadach MMA i pięć na zasadach K-1.

Niezwykle ciekawie zapowiada się pojedynek wieczoru, w którym zmierzą się Piotr Hallmann oraz Kamil Łebkowski. Starcie jeszcze przed rozpoczęciem zyskało miano jednego z najlepiej zestawionych w tym roku, a faworyta nie sposób wskazać. Łebkowski znajduje się na fali dziewięciu zwycięstw z rzędu, ale Hallmann posiada bezcenne doświadczenie zdobyte w rywalizacji z najlepszymi zawodnikami kategorii lekkiej w Polsce. W sobotę spróbuje swoich sił w dywizji piórkowej.

Sporo emocji przyniesie również rywalizacji pomiędzy Marianem Ziółkowskim (14-4-1, 1 NC, 3 KO, 9 SUB) a Jackiem Kreftem (6-3, 5 SUB). Będzie to już trzecie zawodowe starcie tych zawodników, a do tej pory każdy z nich zapisał na swoim koncie po jednej wygranej. Ziółkowski i Kreft mieli również okazję rywalizować w zawodach grapplerskich, ale cały czas mają sobie coś do udowodnienia.

W Gdyni dojdzie też do walki pomiędzy dwoma zawodnikami z Trómiasta. W kategorii ciężkiej Marcin Gułaś (6-5-1, 3 KO, 2 SUB) zmierzy się z Michałem Wlazło (3-2, 2 KO, 1 SUB) i obaj zapowiadają ringową wojnę. Co ciekawe, zawodnicy doskonale znają się prywatnie, ale pojedynku nie konsultowali ze sobą.

W karcie walk ponadto znajdują się interesujące zestawienia na zasadach K-1. Swoje kolejne występy dla organizacji FEN zaliczą m.in. Arkadiusz Wrzosek, Marcin Szreder oraz Róża Gumienna.

Karta walk FEN 13:

Walka wieczoru:

MMA, -66 kg: Kamil Łebkowski - Piotr Hallmann

Karta główna:

 

MMA, -70 kg: Marian Ziółkowski - Jacek Kreft
MMA, +93 kg: Marcin Gułaś - Michał Wlazło
K-1, +93 kg: Arkadiusz Wrzosek - Kryspin Kalski
K-1, -98 kg: Artur Bizewski - Marcin Szreder
K-1, -65 kg: Kamila Bałanda - Róża Gumienna
K-1, -70 kg: Marcin Stopka - Jarosław Daschke
MMA, -68 kg: Nikodem Szymański - Bartłomiej Kopera

Karta wstępna:

MMA, -77 kg: Ireneusz Szydłowski - Bartosz Chyrek
MMA, -77 kg: Kamil Gniadek - Klemens Ewald
MMA, -66 kg: Aleksander Georgas - Robert Rajewski Jr
K-1, -70 kg: Jakub Rajewski - Filip Sadowski
MMA, -80 kg: Karol Trzebiatowski - Paweł Kordylewicz

W załączonych materiałach wideo zapowiedź gali FEN 13 oraz zapowiedź walki wieczoru.

Transmisja gali FEN 13 w sobotę od godziny 19:00 w Polsat Sport Fight oraz od godziny 20:00 w Polsat Sport.

Maciej Turski, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie