LCS EU Playoffs: Giants vs. UoL

E-sport
LCS EU Playoffs: Giants vs. UoL
@lolesports

Przed nami pierwsze mecze fazy pucharowej europejskich rozgrywek League Championship Series. Już dziś rozpocznie się walka o awans do kolejnego etapu rozgrywek między zawodnikami Giants a Unicorns of Love. Rozgrywki LCS EU Summer Playoffs możecie śledzić na żywo z polskim komentarzem dzięki ekipie Frenzy w serwisie Twitch.tv.

Dzisiejsze spotkanie między Giants a Unicorns of Love zapowiada się niezwykle emocjonująco. Zawodnicy Giants, którzy w letnim splicie LCS EU uplasowali się na czwartym miejscu w tabeli, z pewnością będą chcieli pokazać swoją wyższość nad graczami Unicorns of Love. Stawką jest awans do półfinałów, w których na zwycięzców dzisiejszego spotkania czekają już zawodnicy SPLYCE.

 

Nie bez powodu Giants posiada wyższy seed w tym spotkaniu. Pokazali się z o wiele lepszej strony w regular splicie i wydaje mi się, że dziś potwierdzą swoją dyspozycję. Giants posiada graczy o lepszych umiejętnościach indywidualnych. Night został ogłoszony przez Riot Games najlepszym midlanerem w Europie, więc przy pomocy Maxlore i SmittyJ, powinni poprowadzić zespół do zwycięstwa. Jedyna możliwość gdzie UOL byłoby w stanie wygrać to spotkanie, to wprowadzenie chaosu, lecz moim zdaniem nie zadziała to w każdej grze – obstawiam wynik 3:1 dla GIANTS – powiedział Wojciech „Tabasko” Kruza, były zawodnik Illuminar Honor Gaming.

 

Pojedynek dwóch drużyn, które po przerwie między sezonowej pokazało składy 3 EU + 2 KR. Giants jest dla mnie zaskoczeniem sezonu, wydawałoby się, że ich skład jest bardzo przeciętny, a do tego  trener Lozark nie miał żadnych osiągnięć. Skazywałem ich na porażkę i szczerze do teraz nie wiem jak potrafili zająć czwarte miejsce podczas fazy grupowej. Kolejna drużyna, która wzięła w swoje szeregi dwóch Koreańczyków bez większych sukcesów. Najlepszym zawodnikiem jest jak dla mnie NighT ale większość banów przeciwnika może tak naprawdę pójść w kierunku SmittyJ - ze względu na ograniczenie wczesnych zamian linii jego kluczowe postacie jak Jax, Irelia czy Fiora mogą być bardzo niebezpieczne. Z drugiej strony UOL wzięło swoich Koreańczyków z sceny amerykańskiej, a wg. mnie to zawodnicy europejscy spisują się w tej drużynie najlepiej. Wielokrotnie pokazano, że UOL lubi rozgrywać zamiany linii w których Vizicsacsi próbuje samotnie wywierać presję na przeciwnika tym samym wymuszając błędy. Widzę tutaj ograniczenie jego roli w patchu 6.15, powróci lecz potrzeba większego zgrania junglera i gracza na górnej alei, a Move nie zachwyca w tym sezonie.  Moim zdaniem Giants zwycięży wynikiem 3-1 – powiedział Fryderyk „Veggie” Kozioł, były trener Team ROCCAT i Illuminar Honor Gaming.

 

Fanów League of Legends zapraszamy do wspólnego śledzenia rozgrywek LCS Europe Summer Playoffs - dzisiejsze spotkanie będziecie mogli śledzić online na kanale Frenzy w serwisie Twitch.tv. Transmisja rozpocznie się już o 17:00, a spotkania komentować będzie duet – Filip „Testree” Mątowski oraz Fryderyk „Veggie” Kozioł.

Marcin Kilar
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie