LCS EU Playoffs: UoL z awansem do półfinałów

E-sport
LCS EU Playoffs: UoL z awansem do półfinałów
@lolesports

Zaskakującym rozstrzygnięciem zakończyło się dzisiejsze spotkanie między Unicorns of Love a Giants. Wbrew opinii ekspertów, to właśnie zawodnicy UoL zwycięstwem 3-1 nad Giants zapewnili sobie udział w półfinałach letniego splitu League Championship Series.

Zawodnicy Unicorns of Love w spotkanie weszli z wielkim rozmachem. Pierwszą grę udało im się zakończyć przed upłynięciem 35 minuty, głównie ze względu na szybkie wypracowanie przewagi nad przeciwnikami. Gracze Giants dopiero w drugiej potyczce nawiązali walkę z świetnie dysponowanym UoL, doprowadzając do remisu w spotkaniu.

 

Po raz drugi na prowadzenie w ćwierćfinale, zawodnicy UoL wyszli po trzecim starciu. Bez wątpienia, ogromny wkład w to zwycięstwo miał Exileh, który rozgrywał naprawdę świetne spotkanie. Zawodnicy Giants popełniali więcej błędów, które bezlitośnie wykorzystywali gracze Unicorns of Love, koncentrując się na zdobywaniu kolejnych obiektów na mapie.  Awans do kolejnej fazy rozgrywek League Championship Series, zawodnicy UoL przypieczętowali w czwartym starciu, które zakończyło się po niespełna 30 minutach gry.

 

O awans do wielkiego finału letniego splitu LCS EU, zawodnicy Unicorns of Love zmierzą się z G2 Esports. Spotkanie zostanie rozegrane 21 sierpnia o godzinie 17:00. 

Marcin Kilar

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze