"Rio 2016 - magazyn siatkarski" od 22:00 w Polsacie Sport Extra i Polsacie Sport News

Inne
"Rio 2016 - magazyn siatkarski" od 22:00 w Polsacie Sport Extra i Polsacie Sport News
fot. PAP

Polscy siatkarze znakomicie rozpoczęli turniej olimpijski. Zwycięstwa z Egiptem, Iranem i Argentyną zagwarantowały im awans do ćwierćfinału. W sobotę podopieczni Stephane'a Antigi zmierzą się z Rosją. To spotkanie podsumują goście "Rio 2016 - magazynu siatkarskiego", który rozpocznie się o 22:00 w Polsacie Sport Extra i Polsacie Sport News.

Choć do końca fazy grupowej pozostały jeszcze dwa spotkania, to reprezentacja Polski w siatkówce mężczyzn już zapewniła sobie awans do ćwierćfinału igrzysk olimpijskich, rozgrywanych w Rio de Janeiro. Zwycięstwa z Egiptem (3:0), Iranem (3:2) i Argentyną (3:0) dają na chwilę obecną pierwsze miejsce w grupie B.

O jak najlepszą pozycję w pierwszej fazie turnieju zawodnicy trenera Stephane'a Antigi powalczą w dwóch ostatnich meczach grupowych. W sobotę o godzinie 20:00 zmierzą się z wiceliderami, Rosjanami. To spotkanie być może wyłoni zwycięzcę grupy B.

Po meczu z Rosją o godzinie 22:00 rozpocznie się magazyn siatkarski Rio 2016. W nim eksperci podsumują sobotnie spotkanie grupy B. Program pokaże Polsat Sport Extra i Polsat Sport News.

JP, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze