Co za niespodzianka! Wojownik FEN oświadczył się po walce (WIDEO)

Sporty walki

Kamil Łebkowski nie mógł wymarzyć sobie lepszego przebiegu sobotniego wieczoru! Zawodnik FEN najpierw pokonał w walce wieczoru znanego z oktagonu UFC Piotra Hallmanna, a następnie poprosił swoją ukochaną o rękę, a ta oświadczyny przyjęła!

Tuż po zakończeniu walki z Hallmannem, Łebkowski udzielał wywiadu w klatkoringu FEN. Zawodnik MMA podkreślił, że zwycięstwo z "Płetwalem" nie byłoby możliwe, gdyby nie jedna z osób z jego najbliższego otoczenia. Tą osobą była jego dziewczyna, która oglądała walkę z Hallmanem z wysokości trybun.

- Chciałem podziękować osobie, która najbardziej mi pomogła i jest dla mnie najważniejszą osobą w życiu. Chciałem ją tutaj poprosić, tak przy wszystkich. Patrycja, Pati! - zawołał Łebkowski, a jego ukochana pojawiła się tuż przy klatkoringu.

Dziewczyna miała małe problemy z wejściem na arenę, ale po chwili już była przy swoim ukochanym, który niespodziewanie... uklęknął i zwrócił się do niej. - Jesteś dla mnie najpiękniejszą i najważniejszą osobą na świecie i chciałbym poprosić Cię o rękę. Wyjdziesz za mnie? - zapytał.

- Wyjdę - odrzekła wybranka serca wojownika MMA.

Romantyczna sytuacja w załączonym materiale wideo.

psl, mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze