FEN 13: Bonusy przyznane! (WIDEO)

Sporty walki

Kamil Łebkowski (15-5, 8 KO, 2 SUB), Piotr Hallmann (16-6, 7 KO, 7 SUB), Marian Ziółkowski (15-4-1, 1 NC, 3 KO, 9 SUB) oraz Ineusz Szydłowski (5-0, 2 KO, 1 SUB) otrzymali bonusy za sobotnią galę FEN 13. Włodarze przyznali bonusy za najlepszą walkę, poddanie oraz walkę wieczoru.

Nokaut wieczoru: Ireneusz Szydłowski (vs Bartosz Chyrek)

 

Ireneusz Szydłowski dość ospale rozpoczął drugą rundę, ale po chwili wystrzelił kapitalne kopnięcie frontalne na korpus. Bartosz Chyrek padł na deski, a Szydłowski dokończył dzieło zniszczenia uderzeniami w parterze i zapisał w swoim rekordzie piąte zawodowe zwycięstwo.


Poddanie wieczoru: Marian Ziółkowski (vs Jacek Kreft)

 

Marian Ziółkowski i Jacek Kreft zawodowo zmierzyli się po raz trzeci. Dwie pierwsze walki zakończyły się poddaniami i w trzecim tradycja została podtrzymana. Ziółkowski powtórzył akcję z poprzedniej konfrontacji i kapitalnym duszeniem trójkątnym poddał swojego rywala.


Walka wieczoru: Kamil Łebkowski vs Piotr Hallmann

Ten pojedynek od początku miał przynieść sporo radości kibicom i nie zawiódł. Kamil Łebkowski kapitalnie spisywał się w stójce wyprowadzając ciosy proste i podbródkowe, a Piotr Hallmann w swoim stylu cały czas wywierał presję na swoim przeciwniku.

 

Materiał wideo z przyznamymi bonusami w załączonym materiale wideo!

Maciej Turski, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze