Łebkowski: Jestem lepszy od Sowińskiego, jestem najlepszy w Polsce (WIDEO)

Sporty walki

Kamil Łebkowski (15-4, 8 KO, 2 SUB) po zwycięstwie z Piotrem Hallmannem (16-6, 7 KO, 7 SUB) na gali FEN 13 nie zwalnia tempa! W poniedziałkowym programie Puncher zawodnik kategorii piórkowej stwierdził otwarcie, że czuje się lepszym zawodnikiem od mistrza KSW Artura Sowińskiego (17-7, 2 NC, 6 KO, 6 SUB).

Kamil Łebkowski w miniony weekend zanotował najcenniejsze zwycięstwo w swojej karierze. "Bomba" w rywalizacji z Piotrem Hallmannem na FEN 13 zaprezentował się z wyśmienitej strony i wygrał pojedynek na karta punktowych u wszystkich sędziów.

- Wiedziałem, że będzie szedł do przodu i dlatego tak często korzystałem z podbródkowych. Z wywiadów wydawało mi się, że do ringu wejdzie zawodnik wolny jak "ketchup", a ja będę wokół niego skakać. Narzucił jednak wysokie tempo, ale potem się rozkręciłem - ocenił walkę Łebkowski.

Zawodnik z Żuromina nigdy nie ukrywał, że czuje się jednym z najlepszych zawodników piórkowych w Polsce. Łebkowski ma obecnie na swoim koncie dziesięć zwycięstw z rzędu, marzy o UFC i interesujących walk nie ma zamiaru odmawiać nikomu. Czy byłby w stanie zmierzyć się z mistrzem KSW w jego kategorii wagowej, czyli Arturem Sowińskim?

- Oczywiście, że jestem od niego lepszy i jestem w tej kategorii najlepszy w Polsce. Wchodząc do klatki spełniam swoje marzenia i jestem gotowy na każde wyzwanie. Czy wziąłbym taką walkę? Wszystko jest do dogadania. Kwestia: kiedy, gdzie i za ile. Nie zależy mi na ustatkowaniu się, tylko na wskoczeniu na wyższy poziom - powiedział Łebkowski w magazynie Puncher.

 

Co ciekawe, szybko wypowiedź Kamila Łebkowskiego skomentował prezes FEN Paweł Jóźwiak, który na Twitterze rzucił propozycję konfrontacji FEN vs KSW oraz Łebkowski vs Sowiński. Co na to włodarze KSW - Maciej Kawulski oraz Martin Lewandowski?

 


Wypowiedzi Kamila Łebkowskiego z magazynu Puncher w załączonym materiale wideo!

Maciej Turski, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie