Pięściarze w ostatnim czasie podążają kompletnie inną drogą. Maciej Sulęcki za oceanem zapisał na swoim koncie już cztery zwycięstwa z rzędu, a w ostatnim znokautował niepokonanego Hugo Centeno Jr (24-1, 12 KO). Kamil Szeremeta natomiast pod skrzydłami promotora Tomasza Babilońskiego buduje swój rekord w Polsce, a już w sobotę w Międzyzdrojach stoczy pojedynek z byłym mistrzem świata Kassimem Oumą (29-9-1, 18 KO). Czy starcie dwóch najwyżej notowanych pięściarzy kategorii średniej jest możliwe?

- Myślę, że idziemy na razie inną drogą. Taka walka w przyszłości jest jak najbardziej realna i nie można nigdy mówić nie. Jeśli osiągniemy nasze założone cele, to mogłoby coś z tego wyjść. Mogłaby być z tego fajna walka - ocenił Sulęcki w programie Puncher.

Pięściarze mieli się okazje już spotkać w ringu, choć jeszcze nie tym zawodowym. Szeremeta i Sulęcki sparowali ze sobą wielokrotnie, a jak twierdzą sami zainteresowani wyniki treningów nie były wcale jednostronne. - Na treningach dawaliśmy z siebie wszystkoi raz lepszy był Maciek, a czasami górą byłem ja.Takie zestawienie spodobałoby się kibicom. Muszę jeszcze podgonić Maćka z zawodowym rekordem, bo ma trochę walk więcej. Czas pokaże co z tego będzie - dodał Szeremeta.

Już w najbliższą sobotę Kamil Szeremeta stoczy czternasty zawodowy pojedynek podczas gali w Międzyzdrojach. Dla polskiego pięściarza będzie to najtrudniejsza walka w karierze, a jego rywalem będzie były mistrz świata Kassim Ouma (29-9-1, 18 KO). Transmisja gali w sobotę od godziny 20:00 w Polsacie Sport i Polsacie Sport Fight.

Wypowiedzi Macieja Sulęckiego oraz Kamila Szeremety w załączonym materiale wideo!