Bułgar zaatakował sprzątaczki w wiosce olimpijskiej!

Inne
Bułgar zaatakował sprzątaczki w wiosce olimpijskiej!
fot. PAP/EPA

Jeden z bułgarskich sportowców oskarżany jest o atak na cztery sprzątaczki, pracujące w wiosce olimpijskiej. Personalia agresywnego zawodnika nie są znane. Jest to trzeci przypadek agresji wobec pokojówek podczas tegorocznych igrzysk.

Według relacji kobiet, które o całym zdarzeniu poinformowały policję, zostały zaatakowane przez Bułgara po wejściu do jego pokoju, gdyż chciały tam posprzątać. Krewki sportowiec zaatakował pokojówki pięściami oraz miotłą, a jedną z nich chwycił nawet za gardło.

 

Olimpijczyk nie został zatrzymany i wciąż przebywa na wolności. Do wiadomości publicznej nie podano jego personaliów a także dyscypliny, w której startuje.

 

To kolejny przypadek agresji sportowców wobec sprzątaczek. Wcześniej agresywnym zachowaniem "wyróżniło się" dwóch pięściarzy. Marokańczyk Hassan Sada został aresztowany za próbę gwałtu na pokojówce w dniu otwarcia igrzysk. Z powodu tego incydentu nie wystartował w rywalizacji bokserskiej. Swoją walkę stoczył natomiast oskarżany o podobny czyn Namibijczyk Jonas Junius, jednak odpadł już w pierwszej rundzie.

JP, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze