Takich zmian raczej nikt się nie spodziewał. Jedna z najlepszych polskich formacji – Team Kinguin – zdecydowała się na zatrudnienie Furlana i rallena, którzy dotychczas reprezentowali barwy Team AGG. Tym samym z pierwszym składem pożegnali się Innocent oraz MINISE, którzy będą pełnić rolę rezerwowych w zespole.

 

Zmiany w Team Kinguin podyktowane były słabymi wynikami w ostatnich miesiącach. Ambicje zespołu są o wiele większe, a zarówno zawodnicy jak i trener zespołu – Mariusz „Loord” Cybulski, niejednokrotnie wspominali o tym, że chcą walczyć o najwyższe cele.

 

Pod znakiem zapytania, stoi również dalsza przyszłość Team AGG, które po odejściu Furlana i rallena, reprezentuje zaledwie trzech zawodników. Póki co nie wiadomo, na jakie kroki zdecydują się włodarze tej organizacji. Pewnym jest, że kontrakty Innocenta i MINISE z Team Kinguin w dalszym ciągu pozostają aktywne, lecz w przypadku potencjalnego zainteresowania zawodnikami innych organizacji, dotychczasowi pracodawcy nie będą utrudniać im transferu.