Furlan i rallen w Team Kinguin!

E-sport
Furlan i rallen w Team Kinguin!
@Kinguin

Do nieoczekiwanej zmiany doszło na naszej rodzimej scenie Counter-Strike: Global Offensive. Szeregi Team Kinguin zasilił duet z Team AGG - Damian „Furlan” Kisłowski oraz Karol „rallen” Rodowicz. Na ławkę rezerwowych powędrowali Innocent i MINISE.

Takich zmian raczej nikt się nie spodziewał. Jedna z najlepszych polskich formacji – Team Kinguin – zdecydowała się na zatrudnienie Furlana i rallena, którzy dotychczas reprezentowali barwy Team AGG. Tym samym z pierwszym składem pożegnali się Innocent oraz MINISE, którzy będą pełnić rolę rezerwowych w zespole.

 

Zmiany w Team Kinguin podyktowane były słabymi wynikami w ostatnich miesiącach. Ambicje zespołu są o wiele większe, a zarówno zawodnicy jak i trener zespołu – Mariusz „Loord” Cybulski, niejednokrotnie wspominali o tym, że chcą walczyć o najwyższe cele.

 

Pod znakiem zapytania, stoi również dalsza przyszłość Team AGG, które po odejściu Furlana i rallena, reprezentuje zaledwie trzech zawodników. Póki co nie wiadomo, na jakie kroki zdecydują się włodarze tej organizacji. Pewnym jest, że kontrakty Innocenta i MINISE z Team Kinguin w dalszym ciągu pozostają aktywne, lecz w przypadku potencjalnego zainteresowania zawodnikami innych organizacji, dotychczasowi pracodawcy nie będą utrudniać im transferu.

Marcin Kilar
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie