Legia – Dundalk: Malarz gotowy do gry

Piłka nożna
Legia – Dundalk: Malarz gotowy do gry
fot. PAP

Arkadiusz Malarz jest gotowy na wtorkowy mecz - poinformował lekarz Legii Maciej Tabiszewski. Do treningów z drużyną wrócił także Bartosz Bereszyński.

Do niebezpiecznie wyglądającego zdarzenia doszło podczas meczu pomiędzy Legią Warszawa, a Arką Gdynia. Z wychodzącym do piąstkowania Arkadiuszem Malarzem zderzył się kolega z zespołu Maciej Dąbrowski i wszystkim zgromadzonym na stadionie wydawało się, że ten pierwszy stracił przytomność. Bramkarz Legii po udzieleniu pomocy lekarskiej wstał i - z opatrunkiem na głowie - dograł spotkanie do ostatniej minuty.

 

Po końcowym gwizdku pojawiły się wątpliwości dotyczące występu Malarza w "najważniejszym meczu dwudziestolecia", jak niektórzy nazywają rewanżowe starcie z Dundalk. Szybko rozwiał je jednak lekarz mistrza Polski Maciej Tabiszewski, który poinformował na Twitterze, że piłkarz Legii jest gotowy do gry. 36-letni Malarz znajduje się w życiowej formie. Jego ewentualna absencja we wtorkowym meczu byłaby wielkim osłabieniem dla zespołu mistrza Polski.

 

 

To nie koniec dobrych informacji dla kibiców Legii. Tabiszewski poinformował także, ze treningi z drużyną wznowił podstawowy obrońca Wojskowych Bartosz Bereszyński. 24-latek wygrał w tym sezonie rywalizację z Łukaszem Broziem, jednak z powodu kontuzji nie pojawił się na boisku od rewanżowego meczu z AS Trencin.

 

 

Początek meczu pomiędzy Legią Warszawa, a Dundalk FC we wtorek 23 sierpnia o godzinie 20:45.

KS, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze