ANGLIA
Bartosz Białkowski (Ipswich) – 90 minut w meczu z Norwich (1:1)
Krystian Bielik (Arsenal) – poza kadrą w meczu z Leicester City (0:0)
Artur Boruc (Bournemouth) – 90 minut w meczu z West Ham United (0:1)
Ariel Borysiuk (QPR) - poza kadrą w meczu z Preston (0:2)
Łukasz Fabiański (Swansea) – 90 minut w meczu z Hull (0:2)
Bartosz Kapustka (Leicester) – poza kadrą w meczu z Arsenalem (0:0)
Tomasz Kuszczak (Birmingham) – 90 minut w meczu z Wolverhampton (1:3)
Damien Perquis (Nottingham) – 90 minut w meczu z Wigan (4:3)
Maksymilian Stryjek (Sunderland) – poza kadrą w meczu z Middlesbrough(1:2)
Marcin Wasilewski (Leicester) – poza kadrą w meczu z Arsenalem (0:0)
Michał Żyro (Wolverhampton) – poza kadrą w meczu z Birmingham (3:1)

BELGIA
Łukasz Teodorczyk (Anderlecht) – 90 minut i gol w meczu z Eupen (2:2)

CYPR
Arkadiusz Piech (Apollon) – poza kadrą w meczu z Nea Salamis (3:0)
Mateusz Taudul (AEZ Zakakiou) – 90 minut w meczu z AS Ethnikós Áchnas (3:1)
Tomasz Wełna (Aris Limassol) – jego drużyna gra w poniedziałek z Karmiotissą

DANIA
Kamil Wilczek (Broendby) – 56 minut i gol w meczu z Aarhus (7:0)
Patryk Wolański (Midtjylland) – poza kadrą w meczu z Sonderjyske (2:2)

FRANCJA
Kamil Glik (Monaco) – 90 minut i żółta kartka w meczu z Nantes (1:0)
Kamil Grosicki (Rennes) – 26 minut w meczu z Nancy (2:0)
Grzegorz Krychowiak (PSG) – na ławce w meczu z Metz (2:0)
Maciej Rybus (Lyon) – 90 minut w meczu z Caen (2:0)

HISZPANIA
Paweł Kieszek (CordobaCF) – 90 minut w meczu z Tenerife (1:0)
Przemysław Tytoń (Deportivo) – na ławce w meczu z Eibar (2:1)
Cezary Wilk (Real Saragossa) – jego drużyna gra w poniedziałek z UCAM Muricia

HOLANDIA
Wojciech Golla (Nijmegen) – 90 minut w meczu z Heerenveen (2:1)
Filip Kurto (Excelsior) – na ławce w meczu z Den Haag (1:2)
Piotr Parzyszek – 87 minut i hat-trick w meczu z Jong Utrecht (3:1)

KAZACHSTAN
Przemysław Trytko (Atyrau) – 25 minut w meczu z Taraz (0:1)

NIEMCY

Jakub Błaszczykowski (Wolfsburg) – 87 minut w meczu Pucharu Niemiec z FSV Frankfurt (2:1)
Adam Bodzek (Duesseldorf) – 90 minut w meczu Pucharu Niemiec z Hansą Rostock (3:0)
Paweł Dawidowicz (Bochum) – poza kadrą w meczu Pucharu Niemiec z Walldrof (3:4)

Rafał Gikiewicz (Freiburg) – poza kadrą w meczu Pucharu Niemiec z Babelsberg (4:0)
Tomasz Hołota (Bielefeld) – 72 minuty i żółta kartka w meczu Pucharu Niemiec z RW Essen (2:2, k. 4:5)
Leon Jankowski (Heidenheim) – poza kadrą w meczu Pucharu Niemiec z Wattenscheid (1:2)
Marcin Kamiński (Stuttgart) – na ławce w meczu Pucharu Niemiec z FC Homburg (3:0)
Mateusz Klich (Kaiserslautern) – poza kadrą w meczu Pucharu Niemiec z Hallescher (3:4)
Jakub Kosecki (Sandhausen) – jego drużyna gra w poniedziałek w Pucharze Niemiec z Paderborn
Robert Lewandowski (Bayern) – 90 minut i hat-trick w meczu Pucharu Niemiec z Carl Zeiss Jena (5:0)
Adam Matuszczyk (Brunszwik) – poza kadrą w meczu Pucharu Niemiec z Wurzburger Kickers (0:1)

Paweł Olkowski (Koln) - na ławce w meczu Pucharu Niemiec z BFC Preussen (7:0)
Marcus Piossek (Kaiserslautern) – poza kadrą w meczu Pucharu Niemiec z Hallescher (3:4)
Łukasz Piszczek (Borussia) – jego drużyna gra w poniedziałek w meczu Pucharu Niemiec z Eintrachtem Trier
Kacper Przybyłko (Kaiserslautern) – poza kadrą w meczu Pucharu Niemiec z Hallescher (3:4)
Artur Sobiech (Hannover) – nie zagra w poniedziałkowym meczu Pucharu Niemiec z Offenbach z powodu kontuzji
Waldemar Sobota (St. Pauli) – 81 minut w meczu Pucharu Niemiec z VfB Lubeck (3:0)
Robert Wulnikowski (Wurzburger) – poza kadrą w meczu Pucharu Niemiec z Eintrachtem Brunszwik

NORWEGIA
Łukasz Jarosiński (Stroemsgodset) – na ławce w meczu z Sarpsborg (0:1)
Piotr Leciejewski (Brann) – 90 minut w meczu z Rosenborgiem (1:1)

ROSJA
Artur Jędrzejczyk (Krasnodar) – 90 minut w meczu ze Spartakiem Moskwa (0:2)
Janusz Gol (Amkar) – poza kadrą w meczu z Uralem

SZKOCJA
Krystian Nowak (Hearts) – na ławce w meczu z Inverness (5:1)

SZWECJA
Paweł Cibicki (Joenkoepings) – jego drużyna gra w poniedziałek z Malmo

TAJLANDIA
Łukasz Gikiewicz (Tero Sasana) - 90 minut w meczu z Suphanburi (2:0)

WALIA
Adrian Cieślewicz (TNS) – 90 minut i gol w meczu z Llandudno (5:0)
WĘGRY
Michał Nalepa (Ferencvaros) – na ławce w meczu z Mezokovesd (2:2)

WŁOCHY
Błażej Augustyn (Ascoli) – Serie B rusza w następnym tygodniu
Bartłomiej Drągowski (Fiorentina) – na ławce w meczu z Juventusem (1:2)
Tomasz Kupisz (Novara) – Serie B rusza w następnym tygodniu
Karol Linetty (Sampdoria) – cały mecz i żółta kartka w meczu z Empoli (1:0)
Igor Łasicki (Napoli) – na ławce w meczu z Pescarą (2:2)
Arkadiusz Milik (Napoli) – 37 minut w meczu z Pescarą (2:2)
Bartosz Salamon (Calgiari) – na ławce w meczu z Genoą (1:3)

Łukasz Skorupski (Empoli) – na ławce w meczu z Sampdorią (0:1)
Wojciech Szczęsny (Roma) – 90minut w meczu z Udinese (3:0)
Thiago Cionek (Palermo) – 90 minut z Sassuolo (0:1)
Paweł Wszołek (Hellas) – Serie B rusza w następnym tygodniu
Piotr Zieliński (Napoli) – 19 minut w meczu z Pescarą (2:2)