Spiridonow: Trener gów... polskiego klubu jest idiotą

Siatkówka
Spiridonow: Trener gów... polskiego klubu jest idiotą
fot. PAP

Byliśmy przekonani, że Aleksiej Spiridonow swymi komentarzami w mediach społecznościowych już dawno sięgnął dna. Rosyjski siatkarz pokazał jednak, że potrafi zanurkować w szambie jeszcze głębiej. "Ty jako człowiek jesteś szumowina, jako trener - baran, a jako osoba - szmaciarz i śmierdzisz gów..." - zaatakował na Twitterze Jakuba Bednaruka.

Historii obsesji Spiridonowa nie chce się nam już przypominać. Ataki na polskich kibiców i siatkarzy były wielokrotnie opisywane w mediach. Tym razem, po porażce Rosjan w meczu o brązowy medal igrzysk olimpijskich, sfrustrowany siatkarz obrał sobie za cel Jakuba Bednaruka.

 

 

"Popatrzcie, jaka szumowina. Trener gów... polskiego klubu. Jest typowym idiotą"... "Ty jako człowiek jesteś szumowina, jako trener - baran, a jako osoba - szmaciarz i śmierdzisz gów..." - pisał w kolejnych tweetach.

 

 

Trener AZS Politechniki Warszawskiej ignorował jego wpisy, w końcu zdecydował się zablokować Rosjanina.

 

 

Ten nie dawał jednak za wygraną, publikując coraz bardziej wulgarne wynurzenia: "Przekażcie tej kur..., że nie zachoruje na AIDS, dlatego, że jest kondomem..." 

 

 

Chyba nie warto już komentować kolejnych wpisów Spiridonowa. Może ktoś się wreszcie nad nim zlituje i poda mu jakiś kontakt do lekarza specjalisty?

 

RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze