DH Bucharest: Gambit i Team X z awansem

E-sport
DH Bucharest: Gambit i Team X z awansem

Zawodnicy Gambit Gaming oraz Team X okazali się bezkonkurencyjni w zamkniętym etapie kwalifikacji do DreamHack ZOWIE Open Bucharest. Obie formacje, dołączyły tym samym do grona uczestników tego niezwykle prestiżowego turnieju, który już między 16 a 18 września odbędzie się w stolicy Rumunii.

Organizatorzy rozgrywek, podzieli kwalifikacje na dwa etapy. Z otwartych kwalifikacji, do drugiej fazy awansowało osiem formacji, które w walce o dwa sloty zmierzyły się z zaproszonymi przez organizatorów drużynami. Zarówno Gambit Gaming jak i Team X, znajdowały się w gronie tych szczęśliwców.

 

Warto wspomnieć, że to właśnie Team X wyeliminowało naszych rodaków z Team Kinguin z walki o awans na turniej w Bukareszcie. Szpero i spółka, musieli uznać wyższość swoich rywali zarówno na de_mirage jak i de_train (wynik 2:0 dla Team X – przyp. red.).

 

Tym samym, gracze Team X i Gambit Gaming dołączają do grona uczestników DreamHack ZOWIE Open Bucharest, w którym oprócz nich o łączną pulę nagród, w której znalazło się 100 000 dolarów powalczą zawodnicy Virtus.pro, FaZe Clan oraz Team EnVyUs. Już wkrótce, powinniśmy poznać nazwy trzech ostatnich zespołów, które otrzymają bezpośrednie zaproszenia do turnieju od organizatorów.

Marcin Kilar
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie