Podczas uroczystości kibice mogli zapoznać się z historią klubu "w pigułce" zaprezentowaną przez Bogdana Adamczyka. Odbyła się również promocja książki "Skazani na sukces", której autorem jest właśnie Adamczyk. 

 

Najważniejszym jednak momentem było wyróżnienie "11" 70-lecia. Wybrańcy zawitali do Bytowskiego Centrum Kultury niemal w komplecie. Zabrakło tylko borykającego się z chorobą Jana Lesmana, który obecnie mieszka w Warszawie. Życzymy mu nie tylko powrotu do zdrowia, ale również do Bytowa. Byli za to: Henryk Kirdzik, Kazimierz Dankiewicz, Czesław Karnicki, Lech Martusewicz, Konstanty Paszel, Wojciech Chojnacki, Ryszard Mądzelewski, Roman Cech, Wojciech Pięta i Dawid Misiura. Oni wszyscy otrzymali upominki od firmy Drutex S.A, oraz repliki portretów, które będą przymocowane do ściany w Klubie Olimpijczyka na stadionie, repliki koszulek retro z 1951 r., książkę „Skazani na sukces” oraz dożywotnie karnety na mecze Drutex-Bytovii.

 

Specjalne podziękowania od klubu otrzymał prezes firmy Drutex S.A. Leszek Gierszewski bez którego nie byłoby możliwe osiąganie sukcesów. Prezentem był wykonany ręcznie egzemplarz książki Bogdana Adamczyka „Skazani na sukces” oprawiony przez Władysława Chumowicza z Gdańska. Klub podziękował również Rafałowi Gierszewskiemu, który pełni funkcję menedżera zespołu.

 

Były też podziękowania dla członków zarządu, oraz dla samego prezesa od władz miasta i powiatu, a także z Polskiego Związku Piłki Nożnej i Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.