Hybrid opuszcza Origen

E-sport
Hybrid opuszcza Origen
@lolesports

Glenn "Hybrid" Doornenbal, dotychczasowy support Origen, za pośrednictwem jednego z portali społecznościowych, poinformował swoich fanów o zakończeniu współpracy z Origen. Holender jest otwarty na oferty dotyczące jego udziału w wiosennym splicie.

Decyzja Holendra dotycząca jego odejścia z Origen w dużej mierze związana jest z bardzo słabymi występami zespołu w letnim splicie LCS EU, gdzie ekipa xPeke zajęła przedostatnie miejsce w tabeli. Origen o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej w Europie, musiało zmierzyć się w Promotion Tournament, gdzie udało się im pokonać zawodników Team Misfits, zachowując tym samym slota w wiosennym splicie League Championship Series.

 

 

Sam Hybrid nie prezentował się najlepiej w fazie zasadniczej letniego splitu LCS EU. Zgodnie z statystykami, był on jednym z najsłabszych supportów w całej lidze, gdzie wspomógł swoich kolegów z zespołu zaledwie 245 asystami. Za pośrednictwem Twittera, Holender poinformował również, że jest otwarty na wszelkie oferty współpracy w nadchodzącym splicie.

Marcin Kilar
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie