Trzęsienie ziemi dosięgło siatkówkę. Zawodnicy uciekali z parkietu! (WIDEO)

Siatkówka
Trzęsienie ziemi dosięgło siatkówkę. Zawodnicy uciekali z parkietu! (WIDEO)
fot. Instagram

Co najmniej 73 osoby zginęły podczas trzęsienia ziemi w centralnych Włoszech. Okazało się jednak, że jeszcze silniejszy żywioł nawiedził okolice dawnej Birmy, gdzie rozgrywano... mistrzostwa Azji w siatkówce. Gdy parkiet i ściany hali zaczęły drżeć, zawodnicy rzucili się do ucieczki.

Leandro Vissotto i Uros Kovacevic - nowe gwiazdy zespołu Al Arabi SC Doha znalazły się w epicentrum zmierzonego na 6.8 w skali Richtera trzęsienia ziemi, które nawiedziło tego dnia Azję. Zespół z Kataru rozgrywał swoje spotkanie z tajskim Wing 46-Phitsanulok, a w pewnym momencie hala położona w stolicy Mjanmy zaczęła drżeć.

Zawodnicy i kibice wpadli w panikę i zaczęli biec w kierunku wyjścia z hali. Za pomocą swojego profilu na Instagramie nagranie z pełnej grozy chwili zamieścił właśnie Vissotto.

 

 

Żywioł, który nawiedził Azję zdemolował antyczne świątynie w mieście Bagan, jednak odebrał życie znacznie mniejszej liczbie osób, niż jego włoski odpowiednik. Zmierzone na 6.3 w skali Richtera trzęsienie ziemi w środkowej części kraju zabiło już co najmniej 73 osoby.

ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze