Brytyjska sieć piekarni szydzi z Joe Harta (WIDEO)

Piłka nożna
Brytyjska sieć piekarni szydzi z Joe Harta (WIDEO)
fot. Twitter

Ostatnie tygodnie to dla Joe Harta prawdziwy koszmar. Angielski golkiper najpierw stał się kozłem ofiarnym słabego występu swojej reprezentacji na Euro 2016, by następnie stracić pewne od kilku lat miejsce w bramce Manchesteru City. Oliwy do ognia dolała... brytyjska sieć piekarni "Bake Off", która zażartowała sobie z jego niepewnych rąk.

Joe Hart przez ostatnie lata był pewniakiem między słupkami reprezentacji Anglii oraz czołowego zespołu Premier League, Manchesteru City. Nowy architekt zespołu z Etihad Stadium uznał jednak, że wielkim mankamentem Anglika jest gra nogami, która jest dla Hiszpana niezwykle istotna. Nowym zawodnikiem Manchesteru City został Claudio Bravo, przez co Harta uznano... dopiero trzecim wyborem Guardioli, przegrywając walkę także z Argentyńczykiem Willym Caballero.

Hart musi więc liczyć na transfer do klubu, gdzie jego umiejętności będą nadal doceniane. Wątpliwości co do nich ma jednak... sieć brytyjskich piekarni o nazwie "British Bake Off". Obserwowana na Twitterze przez blisko pół miliona osób piekarnia opublikowała krótki film sugerujący jak bardzo niepewne ręce ma reprezentant Anglii. "Co by się stało, gdyby Joe Hart był piekarzem...". Na szczęście tego typu humor to na Wyspach chleb powszedni, więc golkiper The Citizens nie powinien się zbytnio gniewać.

ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze