KSW 36: Jak wygląda aktualnie rywal Materli? Monstrualny Palhares! (ZDJĘCIA)

Sporty walki
KSW 36: Jak wygląda aktualnie rywal Materli? Monstrualny Palhares! (ZDJĘCIA)
fot. PAP

Do gali KSW 36 w Zielonej Górze pozostało jeszcze ponad cztery tygodnie, a zdecydowana większość zawodników rozpoczęła już na pewno etap zbijania wagi. Dość spokojnie do tego elementu przygotowań podchodzi jednak Rousimar Palhares (18-7, 15 SUB), rywal Michała Materli (23-5, 5 KO, 12 SUB).

Walka pomiędzy Materlą a Palharesem odbędzie się w kategorii średniej, czyli w limicie wagowym - 84 kg. Brazylijczyk obecnie wygląda monstrualnie i z pewnością o ładnych kilka kilogramów przekracza wymagany pułap. Dla uspokojenia fanów przypominamy, że Palhares mierzy tylko 173 cm wzrostu, a Materla jest od niego aż 10 centymetrów wyższy. Mimo wszystko różnica gabarytów jest znacząca!

KSW 36 odbędzie się 1 październia w Zielonej Górze. Walką wieczoru będzie właśnie pojedynek Michała Materli i Rousimara Palharesa, a w karcie walk znajdują się m.in. dwa pojedynki mistrzowskie. W kategorii półciężkiej Tomasz Narkun zmierzy się z Rameau Thierrym Sokoudjou, a Mateusz Gamrot przystąpi do pierwszej obrony tytułu kategorii lekkiej.

Dla porównania aktualne zdjęcia z przygotowań Michała Materli:mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie