Sparingi Piątkowskiej. "Teraz najtrudniejszy okres" (WIDEO)

Sporty walki

Ewa Piątkowska (9-1, 4 KO) na gali Polsat Boxing Night zmierzy się z Aleksandrą Magdziak Lopes (16-3-2, 1 KO), a stawką pojedynku będzie pas WBC w kategorii super półśredniej. "Tygrysica" znajduje się w fazie sparingów do wrześniowej gali, a w czwartek pięściarkę odwiedziła kamera Polsat Sport.

Na sali warszawskiego Legia Fight Club Piątkowska trenuje pod okiem Andrzeja Gmitruka, a w ostatnich tygodniach przed walką może również liczyć na wsparcie dwóch sparingpartnerek. - Sparuję z dwoma amatorkami. Jedna dziewczyna ze Śląska waży mniej więcej tyle co ja, a druga Ukrainka jest nieco lżejsza. Jest lekkie zmęczenie, ale jak zejdziemy z obciążeń to będę łapała świeżość, a wszystko wybuchnie w dniu walki - mówi "Tygrysica".

17 września w trójmiejskiej Ergo Arenie na Polsat Boxing Night Piątkowska wejdzie do ringu z Aleksandrą Magdziak Lopes, a stawką pojedynku będzie pas WBC w kategorii super półśredniej. - Mamy sparingi tak długie i tak ciężkie jak walka. Jestem już spokojna i wiem, że nawet jeśli na Polsat Boxing Night czeka mnie trudny pojedynek, to spokojnie sobie poradzę w każdej sytuacji - zapewnia Piątkowska.

W załączonym materiale wideo wypowiedź Piątkowskiej oraz fragmenty jej sparingów.

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze