"Zlatan Ibrahimović" wesprze siatkarską ekipę Chemika Police

Siatkówka
"Zlatan Ibrahimović" wesprze siatkarską ekipę Chemika Police
fot. chemik-police.com

Grając we Włoszech zyskała pseudonim "Zlatan Ibrahimović". W poprzednim sezonie występowała w tureckim Trabzon İdmanocağı, z którym doszła do finału Pucharu Challenge. W bieżących rozgrywkach postanowiła spróbować swoich sił w Orlen Lidze. Nowa siatkarka Chemika Police - Jelena Blagojević zdradziła kulisy swych przenosin do Polski.

"Kiedy menadżer powiedział mi, że jest szansa przenosin do Polski, to bardzo się ucieszyłam. Potem dodał, że mówi o Chemiku Police. Początkowo nie mogłam uwierzyć, ale to okazało się realne. Zagram w bardzo dużym, silnym klubie, posiadającym świetne zawodniczki. Już nie mogę się doczekać" – powiedziała Jelena Blagojević.

 

W ciągu ostatnich lat w barwach mistrza Polski występowało kilka zawodniczek z Serbii. Aktualny kontrakt z naszym zespołem ma Stefana Veljković.

 

"Grałam ze Stefaną w reprezentacji Serbii, znamy się. Przed podpisaniem kontraktu zadzwoniłam do niej, aby dowiedzieć się, jakie są jej odczucia. Wypowiedziała się o klubie w samych superlatywach i nie ukrywam, że rekomendacja Stefi była ważnym czynnikiem przy podjęciu ostatecznej decyzji" – dodała nowa przyjmująca Chemika.

 

Grając w barwach Volley Bergamo popisała się zagraniem, dzięki któremu we Włoszech zyskała pseudonim "Zlatan Ibrahimović".

 

 

"To było bardzo ważne spotkanie i równie ważny moment seta. Nie ukrywam, miałam sporo szczęścia, ale najważniejsze, że udało się zdobyć punkt. Lubię oglądać piłkę nożną, być może trochę podpatrzyłam?" – z uśmiechem stwierdziła Blagojević.

 

Jelena przyjechała do Szczecina 14 sierpnia i dzień później, razem z resztą siatkarek, rozpoczęła okres przygotowawczy.

RM, chemik-police.com

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze