Klich blisko Twente Enschede

Piłka nożna
Klich blisko Twente Enschede
fot. Cyfrasport

Mateusz Klich po nieudanej przygodzie z niemieckim futbolem zmieni klub. Wszystko wskazuje, że Klich wróci do Holandii, a jego nowym klubem będzie Twente Enschede.

Piłkarz jeden z najlepszych okresów w karierze miał właśnie w Holandii. W sezonie 2013/2014 w brawach Zwolle rozegrał 30 spotkań, a w nich 4 razy trafił do siatki i miał aż dziewięć asyst. Co więcej, Klich wraz z kolegami z drużyny sięgnął po Puchar Holandii.


Tym razem wszystko wskazuje na to, że Polak znów trafi do Holandii. Na swoim Twitterze zamieścił wpis, z którego jasno wynika, że zmierza do tego kraju. Jak się okazuje nowym klubem Klicha ma być Twente Enschede. Klub w ostatnim sezonie zajął 13 miejsce. Z powodu licznych zadłużeń miał być jednak zdegradowany klasę rozgrywkową niżej, ale w piątek holenderska komisja odwoławcza wydała zgodę na grę Twente w Eredivisie.

Klich nie mógł przebić się w niemieckim futbolu. Tym razem nie poradził sobie w grającym w 2. Bundeslidze Kaiserslautern. W ubiegłym sezonie Polak był zaledwie rezerwowym. Zagrał w 16 spotkaniach, w których zdobył 3 bramki i zanotował jedną asystę.

SA, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze