Polsat Boxing Night: Cieślak - Fields w Ergo Arenie?

Sporty walki

Michał Cieślak (13-0, 9 KO) wystąpi na gali Polsat Boxing Night, która 17 września odbędzie się w trójmiejskiej Ergo Arenie - poinformował na Twitterze jeden z jego promotorów Tomasz Babiloński. Dużo wskazuje na to, że jego rywalem będzie Eric Fields (24-4, 16 KO).

Cieślak po raz ostatni boksował w maju tego roku, kiedy to pokonał przez techniczny nokaut w ósmej rundzie Aleksandra Kubicha. To nie była łatwa walka dla polskiego króla nokautu, bo Rosjanin prezentował styl, z jakim do tej pory się nie spotkał: częsty klincz, obinżanie głowy, a do tego twarda szczęka. Na pewno jednak była to dla niego cenna lekcja.

Kolejną walkę Cieślak powinien stoczyć na gali Polsat Boxing Night. Poinformował o tym Tomasz Babiloński. Z kim więc skrzyżuje rękawice? Wydaje się, że jego rywalem będzie znany z ostatniego występu w Polsce Eric Fields, który ostatni raz w ringu zameldował się w kwietniu tego roku, przegrywając na punkty z Mateuszem Masternakiem (37-4, 26 KO) na Polsat Boxing Night.

Fields to na pewno solidny pięściarz, który przegrywał tylko z silnymi przeciwnikami. Receptę na Amerykanina prócz Masternaka znaleźli przecież Ola Afolabi (22-5-4, 11 KO), Ilunga Makabu (19-2, 18 KO) oraz Yunier Dorticos (21-0, 20 KO). Nie da się wiec ukryć, że będzie solidnym sprawdzianem dla odważnie atakującego światowe rankingi Cieślaka.

Skrót ostatniej walki Michała Cieślaka z Aleksandrem Kubichem w załączonym materiale wideo.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze