Przez ostatnie tygodnie ekscytowaliśmy się fazą playoff europejskich rozgrywek League Championship Series. Przyszedł czas, aby wyłonić zwycięzców letniego splitu, a tym samym reprezentantów Starego Kontynentu w tegorocznych Mistrzostwach Świata League of Legends.

 

LCS EU Summer Split Finals, które dosłownie za kilka godzin rozpoczną się w krakowskiej Tauron Arenie, zainauguruje mecz o trzecie miejsce między graczami H2k Gaming a Unicorns of Love. To spotkanie będzie szczególne dla polskich fanów, albowiem w szeregach H2k występuje dwójka naszych rodaków – Marcin „Jankos” Jankowski oraz Oskar „VandeR” Bogdan, którzy będą mieli niepowtarzalną okazję zaprezentować się polskiej publiczności. Natomiast już jutro, w Tauron Arenie o mistrzowski tytuł w wielkim finale powalczą zawodnicy G2 Esports i Splyce.

 

Wszytkich fanów League of Legends zapraszamy do wspólnego śledzenia rozgrywek LCS Europe Summer Split Finals – dzisiejszy mecz o trzecie miejsce i wielki finał, będziecie mogli obejrzeć online na kanale Frenzy w serwisie Twitch.tv. Transmisja rozpocznie się już o 17:00, a spotkania komentować będzie znany duet – Filip „Testree” Mątowski oraz Fryderyk „Veggie” Kozioł.