Oglądaj LCS EU Summer Split Finals z polskim komentarzem!

E-sport
Oglądaj LCS EU Summer Split Finals z polskim komentarzem!
@lolesports

Na ten moment czekali wszyscy fani League of Legends w Polsce. Już za kilka godzin w krakowskiej Tauron Arenie rozpoczną się finały letniego splitu LCS EU! Ekipa Frenzy zaprasza na transmisję z tego wydarzenia, która rozpocznie się już dziś o godzinie 17:00 – nie udało Ci się wyjechać do Krakowa? Nic straconego! Zapraszamy do wspólnego kibicowania na Twitch.tv!

Przez ostatnie tygodnie ekscytowaliśmy się fazą playoff europejskich rozgrywek League Championship Series. Przyszedł czas, aby wyłonić zwycięzców letniego splitu, a tym samym reprezentantów Starego Kontynentu w tegorocznych Mistrzostwach Świata League of Legends.

 

LCS EU Summer Split Finals, które dosłownie za kilka godzin rozpoczną się w krakowskiej Tauron Arenie, zainauguruje mecz o trzecie miejsce między graczami H2k Gaming a Unicorns of Love. To spotkanie będzie szczególne dla polskich fanów, albowiem w szeregach H2k występuje dwójka naszych rodaków – Marcin „Jankos” Jankowski oraz Oskar „VandeR” Bogdan, którzy będą mieli niepowtarzalną okazję zaprezentować się polskiej publiczności. Natomiast już jutro, w Tauron Arenie o mistrzowski tytuł w wielkim finale powalczą zawodnicy G2 Esports i Splyce.

 

Wszytkich fanów League of Legends zapraszamy do wspólnego śledzenia rozgrywek LCS Europe Summer Split Finals – dzisiejszy mecz o trzecie miejsce i wielki finał, będziecie mogli obejrzeć online na kanale Frenzy w serwisie Twitch.tv. Transmisja rozpocznie się już o 17:00, a spotkania komentować będzie znany duet – Filip „Testree” Mątowski oraz Fryderyk „Veggie” Kozioł.

Marcin Kilar
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie