Prachnio z kolejnym zwycięstwem w One Championship! (WIDEO)

Sporty walki

Zawodnik kategorii półciężkiej Marcin Prachnio (12-2, 9 KO, 1 SUB) zapisał w swoim rekordzie trzecie zwycięstwo z rzędu w azjatyckiej organizacji MMA One Championship. Polak tym razem podczas gali z numerem 46 w Dżakarcie pokonał w pierwszej rundzie Jake'a Butlera (7-2, 4 KO, 1 SUB).

Prachnio od początku walki kapitalnie bronił się przed obaleniami rywala i błyskawicznie kontrował ataki przeciwnika celnymi kolanami w klinczu. Już w połowie pierwszej rundy potężnymi kolanami w parterze na głowę  zmusił sędziego do przerwania pojedynku.

Dla 28-latka pochodzącego z Warszawy zwycięstwo z Butlerem było trzecim konsekwentnym zwycięstwem w One Championship. Prachnio tym samym przedłużył serię zwycięstw do siedmiu i stoi przed dużą szansą otrzymania walki o pas azjatyckiej organizacji.