Radović bliski powrotu do Legii!

Piłka nożna
Radović bliski powrotu do Legii!
fot. CyfraSport

Legia Warszawa zbroi się przed swoim powrotem do Champions League. Mistrz Polski kilka dni temu poznał swoją grupę i teraz próbuje zrobić wszystko, aby zaprezentować się w niej jak najlepiej. Obok doniesień o transferze reprezentanta Polski Pawła Wszołka, wiele mówi się o powrocie 32-letniego Miroslava Radovica!

32-letni serbski napastnik przy Łazienkowskiej występował przez dziewięć lat, stając się jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci "Wojskowych" w XXI wieku. Jego odejście do Chin na początku zeszłego roku wywołało duży niesmak, jednak "Rado" nigdy nie stracił wielkiego szacunku, na jaki zapracował sobie w Warszawie.

W barwach Legii rozegrał 329 spotkań, w których strzelił 76 goli, na koncie swoich sukcesów zapisując dwa mistrzostwa Polski (2013 i 2014). Na kilka tygodni przed startem Ligi Mistrzów Legia poszukuje wzmocnień, które pozwolą jej powalczyć z gigantami europejskiej piłki. Ostatnie plotki z zespołem mistrza Polski połączyły Pawła Wszołka i właśnie Radovica.

32-latek w czerwcu podpisał kontrakt z Partizanem Belgrad, jednak to wcale nie musi okazać się przeszkodą w powrocie na Łazienkowską. O potencjalnym transferze na Twitterze pół żartem, pół serio dyskutowali Mateusz Borek i właściciel klubu, Bogusław Leśnodorski.

 

ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze