Gamrot o walce z "Pezinho": Rozwiązaniem będzie parter albo kopnięcia

Sporty walki

Mateusz Gamrot (11-0, 4 KO, 2 SUB) na gali KSW 36 zmierzy się z Brazylijczykiem Renato Gomesem Gabrielem "Pezinho" (19-8, 12 KO, 4 SUB). - Jestem naprawdę zadowolony z tego zestawienia. Ma więcej nokautów na swoim koncie niż ja mam walk w rekordzie - powiedział Mateusz Gamrot w poniedziałkowym programie Puncher.

Brazylijczyk może i jest postacią anonimową dla polskiego kibica, ale ostatnie trzy pojedynki kończył w pierwszych rundach. 29-letni "Pezinho" ma na swoim koncie 27 zawodowych pojedynków i jest zawodnikiem znacznie bardziej doświadczonym od Gamrota.

- Walk zawodowych jeszcze za wiele nie mam, ale zbierałem doświadczenie na startach amatorskich. Myślę, że jeśli chodzi o presję i stres to nie powinno być z tym problemu - powiedział Gamrot w Puncherze.

"Pezinho" jest zawodnikiem, który lubi walkę w stójce, a 12 z wygranych 19 pojedynków kończył nokautami. Brazylijczyk tym samym ma na swoim koncie więcej nokautów niż Gamrot zawodowych pojedynków w rekordzie.

- "Pezinho" jest bokserem, ma również parę poddań na koncie. Jestem naprawdę zadowolony z tego rywala. Trzeba będzie go obalić albo okopać - zdradza taktykę "Gamer".

Wypowiedzi Mateusz Gamrota i ekspertów na temat walki "Gamera" podczas KSW 36 w załączonym materiale wideo!

mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie