Puncher: Ostatnie karty KSW 36 zostaną odkryte!

Sporty walki
Puncher: Ostatnie karty KSW 36 zostaną odkryte!
fot. Polsat Sport

Czas na odkrycie ostatnich kart gali KSW 36, która odbędzie się 1 października w Zielonej Górze: swojego rywala w walce o mistrzostwo kategorii lekkiej pozna Mateusz Gamrot (11-0, 4 KO, 2 sub). Nie zabraknie także rozmów na tematy związane ze zbliżającą się galą Polsat Boxing Night: Głowacki vs Usyk oraz pięściarstwem olimpijskim.

W poniedziałkowym magazynie "Puncher" rozwiejemy wątpliwości na temat jednej z ostatnich niewiadomych gali KSW 36, która będzie miała miejsce 1 października w Hali CRS w Zielonej Górze. Jednym z gości programu będzie Mateusz Gamrot, który pozna swojego rywala w walce o mistrzostwo kategorii lekkiej poprzedzającej starcia Tomasza Narkuna oraz Michała Materli.

Kolejnym z gości części poświęconej MMA będzie Jan Błachowicz (19-5, 5 KO, 7 sub), który już w najbliższy weekend zmierzy się z wyżej notowanym Alexandrem Gustaffsonem (16-4, 10 KO, 3 sub) na gali UFC Fight Night 93 w Hamburgu. Szwed będzie próbował wrócić na zwycięską ścieżkę po dwóch porażkach, a Błachowicz wejdzie do oktagonu po raz pierwszy po zwycięskim pojedynku z Igorem Pokrajacem.

Już niespełna trzy tygodnie pozostały do gali Polsat Boxing Night, na której w walce wieczoru o pas mistrza świata WBO w wadze junior ciężkiej zmierzą się Krzysztof Głowacki (26-0, 16 KO) i Oleksandr Usyk (9-0, 9 KO). W ostatnich dniach odbyły się treningi medialne na warszawskim Starym Mieście, a każdy z bohaterów jest coraz mocniej przekonany o własnym triumfie. Zostając przy boksie, porozmawiamy także o porażce polskiego pięściarstwa na igrzyskach w Rio de Janeiro. Po czasie antenowym standardowo zapraszamy na Puncher "Extra Time".

Prowadzący: Mateusz Borek

Goście: Tomasz "TJ" Marciniak, Mateusz Gamrot, Maciej Kawulski, Jan Błachowicz (MMA); Andrzej Wasilewski, Janusz Pindera (Boks)

 

Transmisja magazynu "Puncher" w poniedziałek o 20:00 na Polsacie Sport News.

ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze