Salamon: Kazachstan? Wiem, gdzie leży...

Piłka nożna

Bartosz Salamon podobnie, jak większość reprezentantów Polski nie potrafił powiedzieć, o najbliższym rywalu Polaków, nic poza tym gdzie leży. 25-latek dodał jednak, że mecz z Kazachstanem może sprawić więcej problemów niż wszystkim się wydaje.

Sebastian Staszewski: Kamil Glik jest na pewno numerem "1" na środku defensywy. Ty przyjeżdżasz gotowy na rywalizację, która twoim zdaniem zaczyna się od zera po Euro 2016?

 

Bartosz Salamon: Wątpię żeby zaczynała się od zera. Na pewno trener Nawałka ma po Euro 2016 świetne opinie o wszystkich zawodnikach. Przyjeżdżam tutaj, chcę jak najlepiej trenować, pokazać się i być gotowym w razie gdyby selekcjoner na mnie postawił.

 

W jakiej jesteś formie? Wiadomo, zmieniłeś poziom rozgrywkowy, ale czy zmieniła się intensywność treningu? Jesteś w co najmniej tak dobrej dyspozycji, w jakiej byłeś przed i w trakcie Euro?

 

Myślę, że jestem w lepszej dyspozycji ponieważ od dwóch miesięcy trenuję w lepszej drużynie. Gramy o szczebel wyżej, jest kilku nowych zawodników, którzy podnieśli poziom i jakość. Ostatni mecz w Seria A dużo mnie nauczył i to jest na plus.

 

Wiesz cokolwiek o Kazachstanie?

 

Wiem tylko gdzie leży i wiem, że mecz z nimi będzie toczony w bardzo ciężkich warunkach.

 

Cała rozmowa z Bartoszem Salamonem w załączonym materiale wideo.

Sebastian Staszewski, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze