Konferencja reprezentacji: Transmisja na Polsatsport.pl

Piłka nożna
Konferencja reprezentacji: Transmisja na Polsatsport.pl
fot. Cyfrasport

Czwartego września meczem z Kazachstanem Polacy rozpoczną eliminacje do mistrzostw świata 2018. Drużyna Adama Nawałki do startu kwalifikacji przygotowuje się w Warszawie, skąd w piątek wyruszy do Astany. Jakie są nastroje w ekipie biało - czerwonych i jak idą przygotowania do pierwszego meczu po Euro 2016? Konferencja prasowa przed meczem Kazachstan – Polska od 13.45 na Polsatsport.pl.

We wtorek niedzielni rywale Polaków po raz pierwszy przegrali z reprezentacją Kirgistanu. W meczu towarzyskim, który miał być sprawdzianem przed spotkaniem z Polakami, ulegli swoim sąsiadom 0:2. Dwa lata temu pokonywali tego rywala 7:1. Czy Polacy mieli swoich wysłanników w Biszkeku? -  To ścisła tajemnica! – odpowiedział Bogdan Zając na wtorkowej konferencji.

 

Dużo pytań stwarza też sztuczna murawa, na której Polacy rozegrają mecz w Astanie. – Niezależnie od tego jakim wynikiem zakończy się mecz nikt nie będzie szukał alibi w postaci nawierzchni – zapewniał Kamil Glik. Z racji gry niedzielnego meczu na sztucznej murawie Polacy rozpoczęli treningi takiej samej nawierzchni na boisku w Karczewie. Możemy się spodziewać, że odniosą się do tego na najbliższej konferencji. Ich wtorkowy trening wzbudził wielkie zainteresowanie, ponieważ zjawiło się na nim prawie tysiąc kibiców!

 

Szybko nie znikną również pytania o minione Euro oraz o atmosferę w zespole. Jak mistrzostwa Europy wpłynęły na reprezentację, jak turniej postrzegają kadrowicze i jak zapatrują się na mistrzostwa świata w Rosji w 2018 roku? Te tematy na pewno zostaną poruszone na konferencji.

 

Konferencja przed meczem Kazachstan – Polska od godziny 13.45 na Polsatsport.pl.

AP, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze