Porażka Asseco Resovii z kadrą Ukrainy

Siatkówka
Porażka Asseco Resovii z kadrą Ukrainy
fot. Cyfrasport

Wicemistrz Polski rozpoczął przygotowania do sezonu 2016/2017 i rozgrywa kilka sparingów na przestrzeni kilku dni we Lwowie. Po wtorkowym zwycięstwie tym razem podopieczni Andrzeja Kowala po pięciosetowym boju okazali się gorsi od reprezentacji Ukrainy.

Po wtorkowym zwycięstwie 4:0 nad Stalą AZS PWSZ Nysa tym razem zespół Asseco Resovii uznał wyższość rywali w kolejnym sparingu mającym na celu przygotować zespół do nowego sezonu. Kadra Ukrainy postawiła trudne warunki i zagrała z wicemistrzami Polski set za set, ostatecznie wygrywając w tie-breaku 15:11.

Andrzej Kowal do Lwowa nie zabrał tylko Fabiana Drzyzgi, Gavina Schmitta i Mateusza Masłowskiego, zaś szansę występu dostali chociażby Thibault Rossard czy John Gordon Perrin. Do składu wskoczył także nowy-stary zawodnik zespołu, Marko Ivović.

Resovia w Lwowie zagra jeszcze z zespołem Kazhany Barkom w sobotę 3 września. Nowy sezon PlusLigi startuje 30 września, zaś zespół z Podkarpacia w pierwszej kolejce zmierzy się w Warszawie z AZS Politechniką.

Asseco Resovia Rzeszów - Kadra Ukrainy 2:3 (19:25, 25:20, 25:19, 19:25, 11:15)

ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze