Dawid Janczyk znów strzela! Odrodzenie snajpera? (WIDEO)

Ostatni gol Dawida Janczyka na poziomie ekstraklasy to odległy rok 2010, kiedy pokonał bramkarza RSC Charleroi. W piątek 28-latek nawiązał do dawnych czasów. Jego Sandecja Nowy Sącz zremisowała 1:1 z ekstraklasową Termaliką Bruk-Bet Nieciecza, a "Murzyn" w 68. minucie ustalił wynik spotkania. Bramkę obejrzysz w załączonym materiale wideo.

Termalica objęła prowadzenie w 39. minucie za sprawą Słowaka Patrika Misaka, któremu asystował jego rodak - nowo sprowadzony Roman Gergel. Maciej Korzym i spółka przez długi czas pozostawali bezradni, ale w 68. minucie obudził się Dawid Janczyk. "Murzyn" wykorzystał płaskie podanie z prawego skrzydła od Sebastiana Leszczaka i z około 10. metra ustalił wynik spotkania.

Janczyk spędził na boisku tylko 45 minut, co nie powinno dziwić, wszak 28-latek nadal dochodzi do formy po długim okresie bez klubu. Sandecja to już jego kolejna próba powrotu do profesjonalnej piłki. W Legii Warszawa i Piaście Gliwice na drodze stanęły "problemy osobiste". Czy tym razem się uda? W rezerwach Sandecji strzela regularnie.

Więcej o ciężkim przypadku Dawida Janczyka przeczytasz TUTAJ.

Cała akcja do obejrzenia w załączonym materiale wideo.