Ruch rozbił rywala aż 15:0! Potrzebował na to tylko godziny!

Ruch Chorzów zagrał sparing na 70-lecie Racławii Racławice Śląskie. Chorzowianie mimo święta rywali nie odpuścili rywalom. Byli bezlitośni! Wygrali aż 15:0!

Racławia występuje w lidze okręgowej i właśnie obchodzi swoje 70-lecie. Jak to często bywa kluby z Ekstraklasy swoją obecnością uświetniają jubileusze drużyn z niższych lig. Podobnie było tym razem.

Ruch nie miał litości! Pokonał rywala w dniu jego święta aż 15:0. Co więcej, do strzelenia wszystkich goli wystarczyło jedynie 60 minut. Mecz był rozgrywany w systemie 2 x 30 minut. Co by się stało gdyby grali w pełnym wymiarze czasowym?

W drużynie Niebieskich debiutowali Eduards Visnakovs i Jarosław Niezgoda. Pierwszy z nich zdobył dwie bramki, a drugi aż cztery!

Racławia Racławice Śląskie – Ruch Chorzów 0:15 (0:8)

0:1 - Paweł Oleksy 15
0:2 - Piotr Ćwielong 19
0:3 - Jarosław Niezgoda 20
0:4 - Eduards Visnakovs 21
0:5 - Jarosław Niezgoda 25
0:6 - Jarosław Niezgoda 26
0:7 - Bartosz Nowak 27