Nowe porządki w kadrze Anglików! Nie będzie alkoholu w hotelu!

Piłka nożna
Nowe porządki w kadrze Anglików! Nie będzie alkoholu w hotelu!
fot. PAP/EPA

Anglicy rozpoczynają walkę o MŚ 2018 meczem ze Słowacją. Pracownicy hotelu położonego w Bratysławie narzekają na lokatorów z wysp, którzy mają gwiazdorskie wymagania. Poza tym wszystkie barki muszą być opróżnione z alkoholu i jedzenia!

Spotkanie Słowacja – Anglia ma odbyć się w Trnawie, ale goście zdecydowali się zamieszkać w Bratysławie w pięciogwiazdkowym hotelu Grand Hotel River Park. Z okien gwiazdorzy mają piękny widok! Budynek położony jest tuż nad brzegiem Dunaju. To jednak dla Anglików za mało!


Zawodnicy mają do swojej dyspozycji dwa piętra. Dostępu do apartamentów strzeże aż dziesięciu ochroniarzy. Na specjalne życzenie Anglików pełną swobodę działania dostał ich kucharz, który według własnego uznania ułożył menu.


Sami piłkarze dodali kilka innych punktów do listy wymagań. Chcą mieć dostęp do Playstation i stółu do pingponga. Zażyczyli sobie również w swoich pokojach telewizję z angielskimi kanałami.


O ile nowy szkoleniowiec Anglików Sam Allardyce nie miał z tym problemu, to gwiazdorzy nie przy każdej sprawie mają wolna rękę. - Trzeba było opróżnić wszystkie minibary w pokojach. Piłkarze mają także zakaz zamawiania jedzenia i picia – pisze słowacki serwis cas.sk.


Mecz Słowacja – Anglia od 17:50 w Polsacie Sport Extra.

SA, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze