Artur Siódmiak Summer Tour już za nami

Piłka ręczna
Artur Siódmiak Summer Tour już za nami
fot. A.Siódmiak

W słoneczny niedzielny dzień na Rynku w Olkuszu odbyła się ostatnia w tym roku edycja Artur Siódmiak Summer Tour organizowana przez Fundację Akademia Sportu przy współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki w ramach akcji "Stóp zwolnieniem z WF-u" oraz SPR Olkusz.

Artur Siódmiak Summer Tour to multisportowa impreza przeznaczona dla dzieci w wieku szkolnym. Zamieniliśmy halowe CAMPy na mulitsportowe aktywności na świeżym powietrzu. Formuła eventu pozostała niezmieniona. Multisportowe aktywności miały nie tylko usprawniać najmłodszych, ale także stwarzać wspaniałą możliwość do wspólnego działania uczestników.


Jednym z elementów spotkania był trening z Królem Arturem. Ta część jest dedykowana najmłodszym sportowcom, którzy chcą poznać tajniki treningu, strategii czy nowoczesnych technik w piłce ręcznej. Ten panel jest w pewnej części edukacyjno – wychowawczy, motywujący, wskazuje drogę, która jest jedyną właściwą by osiągnąć w życiu więcej niż inni. Tylko wtedy stajemy się „Mistrzami” nie tylko w sporcie – zapowiada Siudym.


Artur Siódmiak Summer Tour  to nie tylko promocja piłki ręcznej, ale ogólnie sportu. Dzięki specjalnie przygotowanemu programowi Organizatorzy starają się edukować dzieci przez sport promując zdrowy tryb życia i uświadamiać najmłodszych jak ważna w dzisiejszych czasach jest rola autorytetów. Dzięki tym zajęciom staramy się kształtować charaktery i wychowujemy poprzez sport - dodaje Artur Siódmiak.


Impreza cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, przybyło ponad 500 osób, gośćmi specjalnymi był Mariusz Jurasik, brązowy medalista Mistrzostw Świata 2009, Tomasz Schimscheiner – polski aktor teatralny i telewizyjny oraz Ryszard Wolny – polski zapaśnik, złoty medalista Igrzysk Olimpijskich w Atlancie.

Artur Siódmiak, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze