Puncher: Wyjątkowo o 18:30!

Sporty walki
Puncher: Wyjątkowo o 18:30!
fot. Polsat Sport

Gościem poniedziałkowego magazynu Puncher będzie Marcin Held (22-4, 4 KO, 12 SUB). Polski zawodnik niedawno podpisał kontrakt z największą organizacją mieszanych sztuk walki – UFC. Nie zabraknie także tematów związanych z KSW 36 i Polsat Boxing Night. O PBN porozmawiamy z naszymi kolejnymi gośćmi - Ewą Piątkowską i Tomaszem Babilońskim. Transmisja Punchera w Polsacie Sport News wyjątkowo o 18:30!

Marcin Held, który przed tygodniem podpisał kontrakt z UFC poznał swojego pierwszego rywala. Podczas listopadowej gali w Mexico City Polak zmierzy się ze znanym z twardego charakteru i świetnej stójki Diego Sanchezem (26-9, 6 KO, 9 SUB). Held w Puncherze opowie o swoim nowym wyzwaniu i o kulisach podpisania kontraktu z tą wielką organizacją. Odniesiemy się także do innej walki Polaka w UFC. Jan Błachowicz (19-6, 5 KO, 7 SUB) przegrał przez jednogłośną decyzję sędziowską z Alexandrem Gustafssonem (16-4, 10 KO, 3 SUB) w co-main evencie gali UFC Fight Night 93 w Hamburgu.


Jednym z tematów naszego magazynu będą polskie gale. Już 1 października w Hali CRS w Zielonej Górze odbędzie się KSW 36. Natomiast niespełna dwa tygodnie pozostały do gali Polsat Boxing Night, na której w walce wieczoru o pas mistrza świata WBO w wadze junior ciężkiej zmierzą się Krzysztof Głowacki (26-0, 16 KO) i Oleksandr Usyk (9-0, 9 KO). W tej części Punchera w studiu zasiądą Ewa Piątkowska i Tomasz Babiloński. Eksperci przeanalizują kartę walk tego wielkiego wydarzenia w świecie polskiego boksu. Magazyn poprowadzi Paweł Wójcik.


Dzisiejszy magazyn Puncher  o zmienionej porze. Zapraszamy przed ekrany Polsatu Sport News o 18:30. Wyjątkowo nie będzie transmisji Puncher Extra Time na Polsatsport.pl.

SA, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze