Beach soccer: Polska - Rosja. Transmisja w Polsacie Sport

Piłka nożna
Beach soccer: Polska - Rosja. Transmisja w Polsacie Sport
fot. Polsat Sport

Jeśli Polska pokona Rosję, to zapewni sobie awans na mistrzostwa świata w beach soccerze w 2017 roku. To nie będzie łatwe... Faworytem będą bowiem nasi rywale, którzy zajmują drugie miejsce w światowym rankingu. Transmisja meczu Polska - Rosja w Polsacie Sport.

W pierwszym meczu drugiej eliminacji do mistrzostw świata 2017 biało-czerwoni pokonali mocną Ukrainę 4:3. Bogusław Saganowski i spółka pokazali się z doskonałej strony. Tym bardziej, że w pewnym momencie przegrywali już 0:2...

- Teraz musimy zapomnieć o meczu z Ukrainą i skupić się na rywalizacji z Rosją, a to rywal z wyższej półki. Rano będzie analiza, przygotowania do meczu i gramy! Zwycięstwo daje nam upragniony awans na mistrzostwa świata. Jesteśmy krok od spełnienia marzeń - powiedział trener Marcin Stanisławski.

Rosja to trzecia drużyna mistrzostw świata i Europejskiej Ligi Beach Soccera. W Jesolo, gdzie trwają eliminacje do MŚ 2017, pokonała kolejno Kazachstan 5:1, Norwegię 4:2, Niemcy 7:3 i Mołdawię 8:3.

Transmisja meczu Polska - Rosja w Polsacie Sport. Początek o godzinie 15:15. Komentują Grzegorz Michalewski i Krzysztof Kuchciak.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze