Przed oficjalnym ogłoszeniem nowych twarzy należy podziękować zawodniczkom, które do tej pory reprezentowały barwy naszej organizacji - możemy przeczytać na oficjalnej stronie internetowej ALSEN-Team. W październiku 2012 roku nasze barwy reprezentowały: bullet girl, Ariina, havanna, zira, Pasqda. Już w 2013 roku dokonaliśmy kilku personalnych zmian, ALSEN-Team Female prezentował się następująco: bullet girl, Ariina, pasia, xsi, zira. W 2015 roku nasz skład stał się bardzo popularny nie tylko w e-sportowym świecie. Wszystko za sprawą 4 miejsca osiągniętego podczas Intel Extreme Challenge 2015, turniej rozgrywaliśmy w składzie bullet, ariina, pasia, lui vorti. Chcielibyśmy wyróżnić jednak trójkę dziewczyn z ostatniego składu:

 

  •  Alinie „Ariina” Duraj
  •  Agnieszce „pasia” Olejnik
  •  Izabela „vorti” Patryka

 

 

 

 

 

Wspomniana trójka razem z „bullet girl” oraz „fantasia” (które znajdują się obecnie w składzie) zdobyła czołowe osiągnięcia. Do najmilszych wspomnień możemy zaliczyć 3 miejsce podczas turnieju Playing Ducks Female zdobyte w grudniu 2015 roku. W marcu 2016 dziewczyny pojawiły się na Copenhagen Games, gdzie udało się zająć miejsce w TOP8. Internetowo panie pokazały się podczas showmatchu Nvidia, który udało się wygrać. Jednak wszystko się zmienia, nie inaczej było w naszym żeńskim składzie. Dziś możemy z dumą zaprezentować nowy Line-up, który powalczy o czołowe lokaty w nadchodzących wyzwaniach. Aktualny skład ALSEN-Team Female przedstawia się następująco:

 

  •  Aneta „fantasia” Koper
  •  Julia „bullet girl” Kurzyńska
  •  Giwta „atwig” Markomixali
  •  Linda „moonraccoon” Kopera
  •  Lavinia Andra „misslava” Soare

 

"Cieszę się, że po tak długim czasie możemy pochwalić się naszym składem. Drużyna europejska jest to duże wyzwanie dla mnie i dla fanty jest to nasz pierwszy team składający się z dziewczyn spoza Polski. Po wielu poszukiwaniach postanowiłyśmy, że spróbujemy naszych sił i będziemy grac razem z missLava, Moonraccoon i atwig. Grając z dziewczynami razem z fantą od początku zauważyłyśmy, że naprawdę mają potencjał i chęć do gry. Przed nami spore wyzwanie, ale wiem, że jeżeli poświęcimy, nasz czas na grę na pewno w przyszłości przyniesie to korzyści. Chciałabym również podziękować ALSEN-Team za danie nam kolejnej szansy na to, że możemy dalej grać pod ich banderą" - powiedziała Julia "bullet girl" Kurzyńska.

 

"Po długich zmaganiach związanych ze znalezieniem zawodniczek na żeńskiej scenie nasze poszukiwania dobiegły końca. Miałyśmy niesamowite szczęście że poznałyśmy "bullet girl" i "fantasia" we właściwym czasie biorąc pod uwagę że stare ALSEN-Team przeżywało ciężkie chwile. Zaczęłyśmy luźno sobie razem grać, żeby zbadać grunt, i stwierdziłyśmy, że mamy wpólny cel i jesteśmy całkiem zgrane.

Czujemy, że to udane połączenie sił i czekamy z niecierpliwością, aby uczestniczyć we wszystkich możliwych eventach. Mam nadzieję, że z tak dobrymi rezultatami jak tylko zdołamy. Wróżę świetlaną przyszłość i jesteśmy wdzięczne, szczęśliwe mając wsparcie takiej organizacji jak ALSEN-Team."