Polsat Boxing Night: Cieślak poznał rywala!

Sporty walki

Giulian Ilie (21-10-2, 7 KO) będzie przeciwnikiem Michała Cieślaka (13-0, 9 KO) na zbliżającej się gali Polsat Boxing Night, która odbędzie się 17 września. Taką informację przekazał promotor Tomasz Babiloński.

Jak przekazał Babiloński aż sześciu zawodników odmówiło walki z Cieślakiem. Padło więc na Rumuna, który był w przeszłości posiadaczem pasa IBF International w kategorii cruiser. W Polsce walczył dwukrotnie - z Dawidem Kosteckim oraz Pawłem Kołodziejem, dając naprawdę wyrównane pojedynki. W ostatnim czasie bił się z takimi zawodnikami jak Dmitrij Kudriaszow (19-1, 19 KO) czy Rakhim Czakijew (25-2, 18 KO).

Cieślak po raz ostatni pojawił się w ringu w maju tego roku, kiedy pokonał przed czasem niewygodnego Aleksandra Kubicha (9-1, 6 KO). Było to dla niego nowe doświadczenie, bo Rosjanin prezentował inny styl, niż dotychczasowi przeciwnicy Polaka. Czy Rumun będzie kolejną znokautowaną ofiarą? Przekonamy się już niedługo!

Walką wieczoru gali Polsat Boxing Night będzie starcie o mistrzostwo świata WBO między Krzysztofem Głowackim (26-0, 16 KO) a Oleksandrem Usykiem (9-0. 9 KO).

 

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze