Pierwsze podium Rdest w tym sezonie

Moto
Pierwsze podium Rdest w tym sezonie

Wspaniały sukces Gosi Rdest! Zdobyła P3 po niesamowicie emocjonującym wyścigu. Nurburgring okazał się szczęśliwy dla Polki, która w sobotę po raz pierwszy stanęła na podium Audi Sport TT Cup. To najlepszy wynik Gosi w tym sezonie.

To był wyjątkowo emocjonujący wyścig, „może najlepszy w historii Audi Sport TT Cup”, jak czytamy na twitterze Audi Sport. Gosia Rdest, startując z 8. pozycji wywalczyła P3.

 

Już na starcie Gosia przebiła się do przodu o 4 pozycje. Przez długi czas jechała jako czwarta, cały czas skutecznie odpierając ataki Maxa Hofera. Po wyprzedzeniu przez Joonasa Lappalainena, ostatecznego zwycięzcy wyścigu, znalazła się na 5 miejscu. Na trzech pierwszych pozycjach cały czas toczyła się zawzięta walka, nie obyło się bez incydentów. W ostatnich minutach wyścigu Gosia brawurowo wyprzedziła rywali i ukończyła wyścig na P3.  Na drugim miejscu znalazł się Emil Lindholm.

 

To był bez wątpienia najlepszy dzień Gosi w wyścigowej karierze. Przed ceremonią dekoracji nie kryła emocji. To z pewnością powód do świętowania dla Gosi oraz jej fanów. To sukces, na który ciężko pracowała cały rok.

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze