Remis Polonii z Legionovią przy… egipskich ciemnościach!

Podczas meczu Polonii Warszawa z Legionovią doszło do rzadkiego zdarzenia. W samej końcówce spotkania na stadionie przy ulicy Konwiktorskiej zgasły światła, a starcie wznowiono dopiero po półtorej godziny. Mecz zakończył się remisem.

Ostatnie minuty meczu mogły rozstrzygnąć o jego losach. Było 2:2 i każda ze stron starała się zdobyć rozstrzygającą bramkę. W 91. minucie, na 40 sekund przed końcem na stadionie zgasło światło. Powodem była awaria prądu okolicach ulicy Konwiktorskiej.

Po 40 minutach w dalszym ciągu nie udało się naprawić usterki, a awaryjne zasilanie również nie zadziałało. Wtedy spiker nakazał opuścić stadion kibicom. Spotkanie wznowiono po kolejnych 40 minutach, a jego wynik nie uległ zmianie.