Kolejny siatkarski ślub! Zatorski poszedł w ślady Drzyzgi

Siatkówka
Kolejny siatkarski ślub! Zatorski poszedł w ślady Drzyzgi
fot. Instagram

Na kilkanaście godzin przed oficjalnym pożegnaniem Pawła Zagumnego miała miejsce impreza zupełnie innego kalibru. Na ślubnym kobiercu idąc w ślady innego reprezentanta Polski, Fabiana Drzyzgi zaledwie tydzień później stanął libero reprezentacji Polski, Paweł Zatorski!

Libero ZAKSY Kędzierzyn-Koźle i reprezentacji Polski w miniony weekend poślubił Agnieszkę Ludkiewicz, która była jego partnerką już od dłuższego czasu. Dopiero teraz para jednak zdecydowała się powiedzieć sobie sakramentalne "tak". Na ceremonii nie zabrakło kolegów "Zatiego" zarówno z klubu, jak i reprezentacji: obecni byli między innymi Piotr Nowakowski, Benjamin Toniutti czy wspomniany Fabian Drzyzga - nie zabrakło także innych postaci z siatkarskiego świata, między innymi Jerzego Mielewskiego.

 

Zaledwie kilkanaście godzin po uroczystości Zatorskiego oczy całej siatkarskiej Polski zwróciły się w stronę katowickiego Spodka, gdzie miejsce miał pożegnalny mecz Pawła Zagumnego w reprezentacji Polski. Najważniejsze siatkarskie postaci z całego świata spotkały się na boisku, aby uczcić odejście jednej z legend polskiego sportu.

 

 

Wife and husband 😍😍🎉🎉 @agaludi #wedding #weddingparty #wifeandhusband #mylovelywife

A photo posted by Paweł Zatorski (@pawelzati) on Sep 11, 2016 at 10:39pm PDT

 

 

Tradycja musi być 😅😅 Kolejna siatkarska młoda Para . Wielkie gratilulacje dla Pawła i Agnieszki 👏👏👏👏

A photo posted by Jerzy Mielewski (@jerzy_mielewski) on Sep 10, 2016 at 9:30am PDT

ch, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie